تبلیغات شما

دیدار هیأت ورزش های رزمی تکاب با امام جمعه شهرستان تکاب

بنا به گزارش روابط عمومی هیأت ورزش های رزمی تکاب:

هیئت ورزشهای رزمی تکاب با حجت الاسلام برادری (امام جمعه تکاب ) دیدار کرد…
همزمان با هفته بسیج امروز شنبه ۴ آذر هیئت ورزشهای رزمی شهرستان تکاب در قالب رئیس و اعضای هیئت و مربیان ورزشهای رزمی با امام جمعه این شهرستان دیدار و گفتگو کردند.
در ابتدای این جلسه ذکریا امانی (معاون اداره ورزش و جوانان ) ضمن تبریک ایام هفته پرخیر و برکت بسیج و تقدیر و تشکر از امام جمعه معزز و مردمی تکاب ، شمه ای از فعالیتهای چشمگیر هیئت ورزشهای رزمی در قالب فعالیتهای ورزشی ، فرهنگی و اجتماعی را برشمرد و اعضای زحمتکش این هیئت و مربیان را معرفی نمود .
درادامه جلسه عبادالله بخشی به عنوان مسئول سبک آرنیس و از مربیان این رشته در سطح ملی در خصوص فعالیتهای رشته رزمی و برگزاری اردوی تیم ملی آرنیس در تکاب و مشکلات عدیده این رشته که دامنگیر ورزشکاران تکابی در میادین ملی است صحبت کرد.
شمس الله پیرانی ، دبیر هیئت ورزشهای رزمی درادامه جلسه خلاصه ای از عملکرد این هیئت در سالجاری را محضر امام جمعه محترم و اعضا قرائت کرد.
حجت الاسلام و المسلمین عیسی برادری (امام جمعه تکاب ) در ادامه ضمن تبریک ایام هفته بسیج و هفته وحدت محضر اعضای هیئت رزمی تکاب و تقدیر و تشکر از اداره ورزش و جوانان و در راس آن دکتر طلایی ، رئیس اداره و فعالیتهای چشمگیر این اداره در خصوص آموزش و تربیت جوانان ، ادامه این روند موفقیت آمیز را خواستار شد و تاکید کرد با عنایت به اجین بودن رشته ورزشهای رزمی با روح و روان ورزشکاران به قطع تمامی قهرمانان و ورزشکاران در این رشته با توسل به فرامین و آموزه های دینی و قرآنی از شخصیتهای بزرگ و برجسته جامعه هستند و باید در راستای رسیدن به اهداف عالیه این قشر تمامی مسئولین کمر همت ببندند.
حاج آقا برادری در ادامه افزودند : به یاری خدا برای سربلندی و پیروزی روز افزون این قشر تمام توان خود را به کار خواهیم بست تا من بعد شاهد هنرنمایی و قهرمانی بیش از پیش جوانان مستعد این شهرستان در عرصه های کشوری و بین المللی باشیم .

بنا به گزارش روابط عمومی هیأت ورزش های رزمی تکاب: هیئت ورزشهای رزمی تکاب با حجت الاسلام برادری (امام جمعه تکاب ) دیدار کرد... همزمان با هفته بسیج امروز شنبه ۴ آذر هیئت ورزشهای رزمی شهرستان تکاب در قالب رئیس و اعضای هیئت و مربیان ورزشهای رزمی با امام جمعه این شهرستان دیدار و گفتگو کردند. در ابتدای این جلسه ذکریا امانی (معاون اداره ورزش و جوانان ) ضمن تبریک ایام هفته پرخیر و برکت بسیج و تقدیر و تشکر از امام جمعه معزز و مردمی تکاب ، شمه ای از فعالیتهای چشمگیر هیئت ورزشهای رزمی در قالب فعالیتهای ورزشی…

مشاهده بازنگری

رأي شما

خلاصه: به اين مطلب رأي دهيد

امتیاز کاربر : شما اولین نفر باشید !
0

درباره admin

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*