تبلیغات شما

مقام آوران مسابقات قهرمانی کشور(آقایان)استریت فایت

آقایان
نتایج مسابقات کشوری استریت فایت آقایان

نتایج مسابقات قهرمانی کشور(آقایان) استریت فایت در چهار رده سنی از مورخه ۲۹ لغایت ۳۰ آذرماه ۹۷ به میزبانی استان آذربایجانغربی-ارومیه در سالن ۳۰۰۰نفری شیهدان آهندوست با حضور ۲۹۰ ورزشکار در قالب ۱۴ تیم برگزار گردید که در نهایت تیم استان آذربایجانغربی با ۱۵۰ مدال طلا ، ۸۶ مدال نقره و ۳۲ مدال برنز مقام اول تیمی و استان کردستان با ۲۴مدال طلا ، ۸ مدال نقره و ۴ مدال برنز مقام دوم تیمی و در نهایت استان تهران با ۳ مدال طلا ، ۶مدال نقره و ۲مدال برنز مقام سوم تیمی این دوره از مسابقات را بدست آوردند.

اسامی مقام آوران در استایل (اولترافورس) به شرح ذیل  اعلام می گردد:

نونهالان:

وزن ۳۸-

مدال طلا: علی رضا عباس راد – لرستان

وزن۳۴-

مدال طلا: مبین رسولی-اشنویه

نوجوانان:

وزن ۳۸-

مدال طلا: فرزاد میهن خواه-اشنو یه

وزن ۴۲-

مدال طلا: محمدامین گوزلی – نقده

وزن ۴۶-

مدال طلا: جمال رستم داستان – اشنویه

مدال نقره: فرهاد پیروتی – مهاباد

وزن ۵۰-

مدال طلا: علی موسوی-نقده

مدال نقره: شهرام رحمانی-اشنویه

مدال برنز: زاگرس حسینی-مهاباد

وزن۵۴-

مدال طلا: سیدمحمد موسوی-نقده

احسان محمد امینی-اشنویه

وزن ۵۸-

مدال طلا: ذکریا شرافت-اشنویه

وزن ۵/۶۳-

مدال طلا: شهاب معظمی گودرزی-کردستان

مدال نقره: فردین مانو – مهاباد

مدال برنز: دانیال علیزاده-مهاباد

وزن ۶۶-

مدال طلا: پیشوا قاضی-مهاباد

مدال برنز: علی جنگلی-

وزن ۹۱+

مدال طلا: امیررضا ملکی – نقده

جوانان:

وزن ۷۵-

مدال طلا: حسام الدین حسین لو-تهران

مدال نقره: سیدعلی آل طاها-تهران

مدال برنز: عباس جودی – تهران

وزن ۵/۶۳-

مدال طلا: فریق عبدالهی مقدم – اشنویه

مدال نقره: محمدرضا گوزلی-نقده

مدال برنز: محسن کلانتری-نقده

وزن ۶۰-

مدال طلا: علی بکتاش – نقده

مدال نقره: امیر قلندری- نقده

مدال برنز: فردین پیروتی- مهاباد

وزن ۵۴-

مدال طلا: رحمان حسن زاده – مهاباد

مدال نقره: کاروان اسلام دوست – اشنویه

مدال برنز: میلاد جوان – نقده

وزن ۵۱-

مدال طلا: کاروان موسی زاده-اشنویه

مدال نقره: وفا خضرزاده- اشنویه

مدال برنز:ابوالفضل فرجی-تبریز

بزرگسالان:

وزن ۹۱+

مدال طلا:مهدی محمدپور-میاندوآب

مدال نقره: امیر فرهادپور- کردستان

مدال برنز: سجاد محرمی-نقده

وزن ۹۱-

مدال طلا: بهروز احمدی – زنجان

مدال نقره: حسین جهان دوست-نقده

وزن ۸۵-

مدال طلا: احد سلیم زاده – ارومیه

مدال نقره: سجاد علیزاده- تهران

مدال برنز: عبداله خضرزاده-اشنویه

وزن ۸۰-

مدال طلا: محمد فتحیون-نقده

مدال نقره: حسین حضرپور-مهاباد

وزن ۷۵-

مدال طلا: علی پرنو- میاندوآب

مدال نقره: توحید دادوری- نقده

مدال برنز: مهدی عسگری- نقده

وزن ۷۰-

مدال طلا: سیامک نیک خو-نقده

مدال نقره: رحیم شریفی-نقده

وزن ۵/۶۳-

مدال طلا: جمال حسین پور-اشنویه

مدال نقره: سامران محمد دخت-مهاباد

مدال برنز: محمد ولی پور-لرستان

وزن ۶۰-

مدال طلا: آکام امینی-مهاباد

مدال نقره:فردین یوسفی-تبریز

مدال برنز: میلاد بکتاش-نقده

وزن ۵۵-

مرتضی محمدی-ارومیه

کامران نوشاد-مهاباد

اسامی مقام آوران مسابقات کشوری استریت فایت آقایان در استایل ( لوکیک ):

نونهالان:

وزن ۲۱-

مدال طلا: آریا بهمن-نقده

مدال نقره: چیا بنگین-مهاباد

مدال برنز: یاوند بنگین پور-مهاباد

وزن۲۴-

مدال طلا: اسماعیل خضری زاده-مهاباد

مدال نقره: عبدالسلام حلاجی-مهاباد

ماهان رابی-نقده

وزن ۲۷-

مدال طلا: ایمان عطایی فر-نقده

مدال نقره:سید دیار قریشی-مهاباد

مدال برنز: ماردین قادری- سردشت

وزن ۳۰-

مدال طلا: ذکریا همدان-نقده

مدال نقره: چیا رشیدی- سردشت

مدال برنز: آریا برادران-مهاباد

وزن ۳۳-

مدال طلا:چالاک ارژنگی-کردستان

مدال نقره: محمد حلاجی-تهران

مدال برنز: حمیدرضا قلی پور- تبریز

وزن ۳۹-

مدال طلا: سارو صلواتی-کردستان

مدال نقره: ماردین رحیمی-کردستان

مدال برنز: سهیل شبانی-سردشت

نوجوانان:

وزن ۳۴-

مدال طلا: ناصر قادری-سردشت

مدال نقره: آریا جاوید فر-سردشت

مدال برنز: ابراهیم محمدپور-مهاباد

وزن ۳۸-

مدال طلا: محمدرضا دلایی میلان-ارومیه

مدال نقره: حسام الدین صالحی-سردشت

مدال برنز: یکان خلیل پور-سردشت

وزن ۴۲-

مدال طلا: کیان یوسفی اقدم-مهاباد

مدال نقره: پویا کاله-سردشت

مدال برنز: پوریا کاوه- کردستان

وزن ۴۶-

مدال طلا: سروک دستخوش-کردستان

مدال نقره: علی علیاری- ارومیه

مدال برنز: محمداسماعیل نژاد-سردشت

وزن ۵۰-

مدال طلا: سینا اشکاوند-کردستان

مدال نقره: شایان ذاکی پور-ارومیه

مدال برنز: عرفان نوری- ارومیه

وزن۵۴-

مدال طلا: هیوا احمدی-سردشت

مدال نقره: فرداد امینی-ارومیه

مدال برنز: کومار رسولیان- مهاباد

وزن ۵۸-

مدال طلا: آرمان منبری-کردستان

مدال نقره: یونس محسنی فر- خوی

وزن ۶۶+

مدال طلا: مبین قوچ خانی-خوی

جوانان:

وزن ۴۵-

مدال طلا: محمدرضا فروزان-سلماس

وزن ۴۸-

مدال طلا: امیرارسلان-همتی-سلماس

مدال نقره: مهران مرادی-کردستان

مدال برنز: محمد حصاری- ارومیه

وزن ۵۱-

مدال طلا: میلاد احمدی-سردشت

مدال نقره: بارزان خوبرو-سردشت

مدال برنز: عطا علیزادگان-ارومیه

وزن ۵۴-

مدال طلا: ذکریا عبدالهی-سردشت

مدال نقره: محمد امین جعفرپور-سلماس

مدال برنز: امید احمدیان-نقده

وزن ۵۷-

مدال طلا: کیوان مرادخانی-تبریز

مدال نقره: امیرحسین گوهریان-میاندوآب

مدال برنز: مجید محمدزاده-سلماس

وزن ۶۰-

مدال طلا: آرمین کاظمی-ارومیه

مدال نقره: مهدی ذبیحی- ارومیه

مدال برنز: تینو عطایی منش- کردستان

وزن ۵/۶۳-

مدال طلا: رضا کامرانی-سلماس

مدال نقره: سینا کریمی-کردستان

مدال برنز: امید سلیمانی-ارومیه

وزن ۶۷-

مدال طلا: مبین دلپذیر-کردستان

مدال نقره: حسین محمدی-میاندوآب

مدال برنز: محمدرضا یوسفی-زنجان

وزن ۷۰-

مدال طلا: احد ورقانیان-میاندوآب

مدال نقره: محمد عظیمی-خوی

مدال برنز: فرهاد پژوهان- ارومیه

وزن ۷۵-

مدال طلا: ایوب ملکان حامیان-نقده

مدال نقره: فردین سعادت- نقده

مدال برنز: حسام عسگرزاده- ارومیه

وزن ۸۶-

مدال طلا: علی تیموری-ارومیه

مدال نقره: تورج احمدی-خوی

وزن ۹۱+

مدال طلا: امیر حسین نوبهار-سلماس

مدال نقره: میلاد قلی زاده –ارومیه

مدال برنز: نیما اسکندری-ارومیه

بزرگسالان:

وزن ۵۱-

مدال طلا: پیمان غلامی-ارومیه

وزن ۵۴-

مدال طلا: محمدعلی اسماعیل پور-ارومیه

مدال نقره: حجت جوادی-ارومیه

مدال برنز: محمد براوازه- کردستان

وزن ۵۷-

مدال طلا: رضا دلایی میلان-سلماس

مدال نقره: علی الهوردی-ارومیه

وزن ۶۰-

مدال طلا: سجاد آزادخواه-نقده

مدال نقره: یونس قادرزاده-مهاباد

مدال برنز: میلاد محمدی-تبریز

وزن ۵/۶۳-

مدال طلا: میلاد محمدی-نقده

مدال نقره: امید احمدی-مهاباد

مدال برنز: سعید رضایی- محمدیار

وزن ۶۷-

مدال طلا: حجت بی درفش-سلماس

مدال نقره: عباس مرسلی-ارومیه

مدال برنز: محمد محمدی پرچینی-زنجان

وزن ۷۰-

مدال طلا: سیدیادگار خالدی-کردستان

مدال نقره: قادر بنگین-مهاباد

مدال برنز: علی زینالی-میاندوآب

وزن ۸۱-

مدال طلا: مرتضی رمضانی-ارومیه

مدال نقره: وحید چولکی-مهاباد

مدال برنز: افشین مجرد-ارومیه

وزن ۹۱-

مدال طلا: محمد قهوه چی-میاندوآب

مدال نقره: سامان مهدی زاده – محمدیار

وزن ۹۱+

مدال طلا: فرزاد عزیزی-میاندوآب

مدال نقره: علی بابایی – ارومیه

مدال برنز: صابر عقیلی زاده- ارومیه


										
					
									

درباره admin

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*