تبلیغات شما

پیام امیر رسولی رئیس هیأت ورزشهای رزمی استان و رئیس گروه بودو کشور

پیام امیررسولی درخصوص برگزاری تورنمنت بین المللی بودو

پیام امیر رسولی-رئیس گروه بودو جمهوری اسلامی ایران نسبت به تورنمنت بین المللی بودو مورخه ۱۶ لغایت ۱۷ اسفندماه ۹۷

این مسابقات با حضور هیأت های کشتی و بوکس و هماهنگی و برنامه ریزی هیأت ورزشهای رزمی استان آذربایجان غربی پایه ریزی و پس از اخذ مجوزهای لازمه با حضور تیم هایی از کشورهای ( آذربایجان ، ترکیه ، گرجستان ، تاجیکستان ، هندوستان ، افغانستان ، عراق و روسیه) ۱۶ لغایت ۱۷ اسفندماه ۹۷ به میزبانی استان آذربایجانغربی-ارومیه برگزار خواهد شد.
رسولی افزود؛ جوایز نفیسی برای قهرمانان در نظر گرفته شده است.

رسولی با بیان اینکه با پیشرفت ورزشهای رزمی در سراسر دنیا و گسترش مسابقات رزمی همچون دژی برای پیشرفت و قدرت بیشتر این رشته ورزشی می باشد و مسابقاتی همانند اولین دوره تورنمنت بین المللی گروه بودو قدرت این رشته را به نمایش می گذارد.

رئیس گروه بودو کشور اعلام کرد که با تمام توان نسبت به هر چه بهتر و با کیفیت برگزار شدن این دوره از مسابقات نهایت تلاشم را خواهم کرد تا پیشرفت گروه بودو را در سراسر  جهان به نمایش گذاشته و فراهم نمایم.

وی افزود؛ رویدادهایی نظیر این دوره از مسابقات که در ارومیه ۱۶ لغایت ۱۷ اسفندماه ۹۷ برگزار خواهد شد ، فقط باعث پیشرفت سیر تکاملی بودو نیست ، بلکه سبب پیشرفت رقابتی ورزشکاران نیز می شود و همچنین این رویداد ها برای انتقال ارزش و حقیقت گروه بودو بسیار ضروری است.

من از این فرصت استفاده می کنم تا به جناب آقای دکتر رشیدی رئیس محترم فدراسیون ورزشهای رزمی جمهوری اسلامی ایران ، جناب آقای دکتر چمن گلی مدیرکل محترم ورزش و جوانان استان و رئیس فدراسیون آسیایی بودو و جناب آقای ایراندوست معاون محترم توسعه امور وزرش استان برای تلاشهای مجدانه نسبت به برگزاری این رویداد مهم و همچنین حمایتشان از پیشرفت بودو در جمهوری اسلامی ایران، نهایت تشکر قلبی خود را اعلام می دارم.

امیر رسولی-رئیس بودو جمهوری اسلامی ایران

 

درباره admin

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*