تبلیغات شما

پیام امیررسولی در سالروز عروج ملکوتی امام خمینی (ره)

پیام امیررسولی-رئیس هیأت ورزشهای رزمی استان آذربایجانغربی در سی امین سالگرد عروج ملکوتی حضرت امام خمینی (ره)

همزمان با آخرین ساعات پر فیض و ملکوتی ماه میهمانی خدا، همایش عظیم و سراسری شما ورزشکاران عزیز در کنار مردم غیور آذربایجان در سی امین سالگرد ارتحال معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی(سلام الله علیه) که در روز چهارده خرداد در سراسر کشور برگزار گردید، فرصتی بود بسیار مغتنم برای نمایش وفاداری کم نظیر مردم شریف ایران علل الخصوص مردم غیور و شهید پرور آذربایجانغربی به آرمانهای بلند بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران.

آیین پرشکوه سراسری و سالانه ۱۴ خرداد امسال در شرایطی برگزار گردید که مقاومت خیره کننده و پیروزمندانه ملت ایران در برابر  چهل سال انواع تهدیدها و تحریم های دشمنانش، جهان را ضمن شگفتی به این حقیقت معترف ساخته است که نظام جمهوری اسلامی ایران در آغاز پنجمین دهه عمر پرافتخار خود در برابر آخرین حربه تحریمهای ظالمانه و گسترده آمریکا نه تنها تسلیم نخواهد شد، بلکه مقاوم تر و مقتدرتر از گذشته این برهه حساس را نیز با سربلندی و عزّت پشت سر خواهد گذاشت. بدون تردید در این زمینه نیز جهانیان در آینده نزدیک انشاء الله شاهد تحقق وعده نصرت الهی در حق ملت مومن و مقاوم ایران خواهند بود؛ چرا که این وعده منشأ همه قدرتهای عالم و خالق هستی است که فرموده است : ان تنصروا الله ینصرکم و یثبّت اقدامکم.

۱۴ خرداد روز تجدید پیمان با ولایت و سالروز تجلی اراده مردم مومن و انقلابی ایران خصوصاً مردم و ورزشکاران عزیز آذربایجانغربی در پیمودن راه نورانی حضرت روح الله است. همانگونه که رهبر فرزانه انقلاب فرمودند: « تجلیل از امام بزرگوار ما فقط به‌عنوان یک قدردانی و تجلیل از گذشته نیست، بلکه به معنای اصرار و پافشاری بر آن خطّ و راهی است که امام بزرگوار با انقلاب خود، با قیام خود، با سیره‌ی خود، با درسهای خود، با وصیت‌نامه‌ی خود، برای ملت ایران و همه‌ی مسلمانان عالم باقی گذاشت.

در پایان از حضور همه ی ورزشکاران عزیز در مراسم سی امین سالگرد عروج ملکوتی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران امام خمینی(ره) قدردانی می نمایم.

درباره admin

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*