تبلیغات شما
جلسه استقبال از تیم موی تای

مراسم استقبال از تیم موی تای دومین دوره المپیاد استعدادهای ورزش کشور

مراسم استقبال از قهرمانان موی تای استان در دومین دوره از رقابت های المپیاد استعدادهای برتر ورزشی کشور با حضور جناب آقای چمن گلی-مدیرکل محترم ، آقای ایراندوست-معاون محترم امور ورزش استان-رسولی-رئیس هیأت استان-محمودیان-دبیر هیأت استان-آقای خوبدل-مسئول روابط عمومی استان و جمعی از کارکنان محترم اداره کل ورزش و جوانان روز سه شنبه ساعت ۱۳ در سالن کنفرانس اداره کل ورزش و جوانان برگزار گردید.
آقای دکتر چمن گلی ضمن تقدیر و تشکر از کلیه اعضای تیم و مربیان و داوران تیم و سرپرست تیم آقای فرشید کریمی افزودن که مراسم قدردانی خاصی بعد از پایان المپیاد از قهرمانان انجام خواهد شد.
 در ادامه بعد از سخنان آقای ایراندوست معاون محترم امور ورزش استان ، جناب آقای امیر رسولی هدایایی را در قالب کارت هدیه به کلیه ی اعضای تیم موی تای استان اعزامی به مسابقات المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور ارائه نموده و یادآور شدند که علاوه بر مراسم قدردانی ، مراسم خاصی هم در اداره های ورزش و جوانان شهرستان های قهرمانان نیز انجام خواهد شد.
هدف از این استقبال گرم در فضای صمیمی قدردانی از کلیه ی افراد تیم بوده تا انگیزه ای مضاعف در رویدادها و رقابت های آینده باشد.
ولیزاده-روابط عمومی هیأت ورزش های رزمی استان

درباره admin

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*