جدید ترین اخبار
تبلیغات شما

پیام تبریک امیر رسولی در هفته دولت

  • امیر رسولی رئیس هیأت ورزش های رزمی استان آذربایجان غربی در پیامی ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدای راه خدمت، شهیدان رجایی و باهنر، فرارسیدن روز کارمند و هفته دولت را به مجموعه خدوم دولت جمهوری اسلامی ایران تبریک گفت.

اولین هفته شهریورماه هرسال مزین به سرخی خون خادمین بزرگوار انقلاب اسلامی ایران، شهیدان رجایی و باهنر به نام هفته دولت و گرامی داشت مقام کارمندان خدوم ایران زمین نقش بسته است. شهیدانی که با خون خود مسیر خدمت صادقانه را معنا بخشیدند.

بی‌تردید سیره شهیدان رجایی و باهنر در عرصه زندگی، مبارزه و خدمت، الگویی کامل از سیمای آرمانی کارگزاران در حکومت اسلامی را به نمایش می‌گذارد که به تعبیر امیرالمومنین(ع) بر پایه دادگری و هوشیاری است.

اخلاص و ساده‌زیستی، تخصص و تعهد، پاک‌دستی و تقوی، دانش و درایت، روحیه جهادی، خدمت صادقانه به مردم با انگیزه الهی، خصالی است که از آن دو شهید بزرگوار، اسطوره‌هایی ماندگار ترسیم می‌کند و همواره می‌تواند الهام‌بخش خدمت‌گزاران این مرز و بوم باشد.

این هفته در تقویم ملی نظام جمهوری اسلامی ایران، نه‌تنها تداعی‌کننده واژه مردم‌داری و خدمت، بلکه محمل مفاهیم بلندی همچون شهادت و ایثار است: مردم‌داری و خدمت در خانواده بزرگ دولت به ملت شریف ایران، و از‌جان‌گذشتگی و شهادت بالاترین مسئولان نظام در راه صیانت از کیان ارزشی و دستاوردهای انقلاب اسلامی است.

این جانب ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، چهارم شهریور، روز کارمند و هفته دولت را به همه کارکنان و دولتمردان خدوم به‌ویژه همه ی کارمندان گرامی اداره ورزش وجوانان استان و شهرستان های تابعه تبریک و تهنیت می‌گویم و توفیق روزافزون و موفقیت و سلامت تمام خادمان شریف دولت جمهوری اسلامی ایران را آرزومندم

امیر رسولی – رئیس هیأت

درباره admin

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*