تبلیغات شما

پیام مهندس رسولی در فرا رسیدن عاشورای حسینی

 


مهندس امیر رسولی رئیس هیأت ورزش های رزمی استان آذربایجان غربی و رئیس گروه بودو کشور با ارسال پیام، تاسوعا و عاشورای حسینی را به مومنان و ارادتنمندان به خاندان نبوت و طهارت(ع)، تسلیت گفت.

مهندس رسولی فرا رسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی را تسلیت گفته و «کلّ یوم عاشورا و کلّ ارض کربلا» را نشان دهنده پیوستگی و تداوم خط درگیری حق و باطل در همه زمان ها و مکان ها دانست.

در متن پیام مهندس «رسولی» آمده است:

«بسم الله الرحمن الرحیم»

عاشورا و کربلا، یکی از بارزترین حلقه های این زنجیره طولانی است.

عاشورا، مائده بزرگ روح انسان است در تداوم اعصار، تجسم اعتلای وجدان است در دادگاه روزگار، صلابت شجاعت انسان است در تجلّی گاه ایمان، تجلّی کعبه است در میقات خون.

نهضت حسینی و حادثه جانسوز عاشورا، آنچنان بر قلب ها تأثیر گذارده است که هر سال با فرا رسیدن محرم، خون پاک شهیدان عظیم الشان کربلا، در رگ های تاریخ جوششی تازه می یابد و عاشقان دلسوخته را شوریده تر و تشنگان حقیقت را شیفته تر می سازد.

به راستی که عاشورا، فریادهای شورگستر پیامبران را دوباره در گوش های سنگین فرود آورد و برای همه اعصار و زمان ها، بر فراز قلّه رسالت احیای امر به معروف و نهی از منکر جای گرفت.

اینجانب فرا رسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی و شهادت مظلومانه حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و یاران باوفایشان را به یکایک عزاداران حسینی تسلیت عرض کرده و امیدوارم، ادامه دهنده واقعی نهضت حسینی باشیم.

 

پیام مهندس رسولی در فرارسیدن روز عاشورا

درباره admin

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*