تبلیغات شما

انتصاب سرهنگ نشاطی بعنوان رئیس سازمان بسیج ورزش استان آذربایجان غربی

برادر گرامی جناب سرهنگ نشاطی

از نشانه‏ های ایمان در وهله اول سپاسگزاری و شکر نسبت به خداوند است که مظهر لطف و بخشش بوده و با نعمتهای فراوان مخلوقاتش را به بندگی و اطاعت از خویش فرمان داده است و در مرتبه دوم تشکر از کسانی کست که بازحمات خود موجب پیشرفت و شادی و انگیزه و فعالیت می شوند. این وظیفه‏ ای است که مورد سفارش خدا و اولیاء دین می‏باشد .

انتخاب بجا و شایسته جنابعالی از طرف سردار شهسواری به سمت ریاست سازمان بسیج ورزش استان آذربایجان غربی و مدیرعاملی باشگاه مقاومت استان از صمیم قلب به جامعه ورزش استان علل خصوص جامعه بسیج استان تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

از حسن تدبیر و تلاش موفق و حرفه ای شما با اتکا به ایمان و ولایتمداری در پیش بردن اهداف والای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در راستای گسترش ورزش تشکر و قدردانی می نماییم که این امر نشانگر تلاش ، همت و پشتکار شما در پیشرفت و ارتقای ورزش ، علل الخصوص بسیج ورزشی استان گردیده که این زحمات و تلاش های جنابعالی بر مسئولین گرامی هم اثبات شده تا جنابعالی را بعنوان ریاست سازمان بسیج ورزش استان آذربایجان غربی و مدیرعاملی باشگاه مقاومت استان که مایه ی مباهات است منصوب نمایند ، تبریک و تهنیت عرض می نماییم.

به پاس اینکه عاشقانه به پیشرفت ارزشی بسیج و ورزش در استان کمر بسته‌اید ارج می‌نهیم و سلامتی و پیشرفت روز افزون تان را از خداوند متعال برایتان آرزومندیم.

ولیزاده-مسئول روابط عمومی هیأت ورزش های رزمی استان آذربایجان غربی

درباره admin

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*