تبلیغات شما
 • رئیس هیأت ورزش های رزمی استان

  جناب آقای امیر رسولی

 • کمیته ها

  معرفی اعضاء جدید کمیته های هیأت ورزش های رز می استان

 • امیررسولی در مصاحبه با تدبیرپرس گفت:

  خبرنگاران پرچمداران واقعی انتشار اخبار و واقعیتهای بوقوع پیوسته درجای جای کره خاکی هستند و از اینکه امروز در جمع این عزیزان حاضر هستم احساس غرور و شادی میکنم .

 • رئیس هیأت ورزش های رزمی استان

  جناب آقای امیر رسولی

مصاحبه خبرنگار تدبیر پرس با امیررسولی

مصاحبه اختصاصی تدبیرپرس با امیررسولی

مصاحبه اختصاصی تدبیرپرس با امیررسولی رئیس هیأت استان

آقای امیر رسولی رئیس هیأت ورزشهای رزمی استان در مصاحبه با خبرنگار تدبیر پرس گفت:

به گزارش تدبیر پرس:

ریاست هیاتهای ورزش رزمی استان آذربایجان غربی  ضمن بازدید از هفتمین نمایشگاه مطبوعات  و خبر گزاریهای استان آذربایجان غربی  با حضور در غرفه تدبیر پرس گفت:

خبرنگاران  پرچمداران واقعی انتشار اخبار و واقعیتهای بوقوع پیوسته درجای جای کره خاکی هستند و از اینکه  امروز در جمع این عزیزان حاضر هستم احساس غرور و شادی میکنم .

ایشان در ادامه  با پاسخ به سوال خبرنگار تدبیر پرس در رابطه با آخرین وضعیت فعالیتی این هیات گفت:در روزهای آتی( روز جمعه یکم اسفند ماه۱۳۹۳) شاهد مسابقات جذاب کیک بوکسینگ در  جمهوری اسلامی ایران به میزبانی شهرستان ارومیه خواهیم بود که به پیشنهاد و طراحی همین هیات استارت کاری آن زده شده است،  در این مسابقات  ۱۲ وزن  گلچین شده از بهترین های جهان از کشورهای ترکیه،آذربایجان،قزاقستان،گرجستان در مقابل ۱۲وزن تیم ملی جمهوری اسلامی ایران صف آرائی خواهند نمود.

رسولی در ادامه افزود:بازیکنان تیم ملی ایران  با ترکیب کامل ۱۲ وزن در مقابل ۴ وزن از ترکیه و ۴وزن از آذربایجان ،۲وزن از قزاقستان و۲ وزن از گرجستان(جمعا ۱۲وزن)به میدان خواهند رفت.

ریاست هیات ورزش رزمی استان آذربایجان غربی در رابطه با نحوه اجرای این مسابقات گفت:مسابقات در ۱۲ وزندر مقابل ۱۲ وزن به صورت تک بازی برگزار و نفر برنده هر وزن به عنوان نفر اول این وزن انتخاب خواهد شد.

رسولی در ادامه با اشاره به سطح بالای این مسابقات گفت:ما در این مسابقات از بهترینهای جهان که در این چهار کشور زندگی می کننددعوت بعمل آوردیم و بازیکنان تیم ملی کشور عزیزمان  با غلبه بر این حریفان در هریک از وزنهای ۱۲ گانه میتوانند مدعی قهرمانی جهان  شوندو درهرمیدانی میتوانند ازمدعیان بزرگ باشند.

رسولی در ادامه با پاسخ به سوال خبرنگارتدبیر پرس در رابطه با تخمین هزینه و اسپانسر این برنامه بیان کرد:

هزینه برگزاری این مسابقات ۱۲۰ میلیون تومان برآورد شده که از این مبلغ ۴۰ میلیون تومان  شهردار آبادگر قول مساعدت داده بود که ۵ میلیون از آن مبلغ به ما پرداخت شدو بقیه هم هنوز قول داده شده اما به مرحله عمل نرسیده است ،اما باز  از همه عزیزانی که زبانن و یا عملا به ما کمک کردند تشکر نموده  و از ایشان میخواهم که در این مقوله ما را تنها نگذارند،ما در هر صورت از تمام عزیزان انتظار یاری داریم.

رئیس هیات ورزش رزمی استان ضمن تقدیر ازاصحاب رسانه و آرزوی موفقیت به ایشان گفت:ای کاش سالی چند بار این اتفاق بیافتد تا ما نیز  در جمع گرم و صمیمی خبرنگاران حاضر شده  و  از نظرات ایشان استفاده نمائیم.

 

در این قسمت شما میتوانید حتی لینک های دانلود خودتان را قرار دهید تا بازدید کنندگان به راحتی آنهارا دانلود کنند

دانلود با لینک مستقیم
 • رئیس هیأت استان
 • شماره تلفن دفترهیأت استان
 • ایمیل هیأت استان
آقای امیررسولی
04432253630
wazrazmi@rayana.ir

اعضای هیأت استان

اعضای هیأت استان

رئیس هیأت : امیررسولی

دبیرهیأت: محمدعلی حبیب نژاد

 

 • لیست یک
 • لیست دو
 • لیست سه

 

 

متن های خود را به راحتی هایلایت کنید و به این استایل که مورد علاقه شماست در بیاورید

آقای امیر رسولی رئیس هیأت ورزشهای رزمی استان در مصاحبه با خبرنگار تدبیر پرس گفت: به گزارش تدبیر پرس: ریاست هیاتهای ورزش رزمی استان آذربایجان غربی  ضمن بازدید از هفتمین نمایشگاه مطبوعات  و خبر گزاریهای استان آذربایجان غربی  با حضور در غرفه تدبیر پرس گفت: خبرنگاران  پرچمداران واقعی انتشار اخبار و واقعیتهای بوقوع پیوسته درجای جای کره خاکی هستند و از اینکه  امروز در جمع این عزیزان حاضر هستم احساس غرور و شادی میکنم . ایشان در ادامه  با پاسخ به سوال خبرنگار تدبیر پرس در رابطه با…

مشاهده بازنگری

خلاصه: باتشکر از بازدیدتان:لطفا به این پست امتیاز دهید.

امتیاز کاربر : شما اولین نفر باشید !
0

درباره admin

یک نظر

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*