تبلیغات شما
ابلاغیه مسئولین کمیته ها
اطلاعیه مهم

تبریک انتصاب و انتخاب

Iجناب آقای رشیدی
مطمئناٌ مدیریت  اثر بخش و توانمند توأم با تجارب برجسته و گرانقدر جنابعالی  ، موجبات ارتقاء فدراسیون ورزش­های رزمی را فراهم خواهد نمود.از درگاه حضرت سبحان ، تداوم تعالی و توفیق ، سعادت و سیادت جناب عالی را مسألت دارم.

باتشکر: رئیس هیأت ورزش های رزمی استان.”امیررسولی”


Iجناب آقای دکتر چمن­گلی

با کمال مسرت  انتصاب شایسته  حضرتعالی را به عنوان “مدیرکل ورزش­وجوانان استان آذربایجان­غربی” ، که بحق از سرمایه های ارزشمند استان می باشید، صمیمانه تبریک عرض نموده، رجای واثق داریم که این انتخاب سرآغاز راهی پر امید به سمت دستیابی به قله های رفیع توسعه ورزش استان بوده و نوید بخش نشاط و تحرک  جامعه­ی ورزش استان خواهد بود.  موفقیت و سربلندی شما و کلیه خدمتگزاران به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را از درگاه باریتعالی مسألت می نماییم.

باتشکر: رئیس هیأت ورزش های رزمی استان.”امیررسولی”


 

  • تبریک انتخاب آقای رشیدی:
  • تبریک انتصاب آقای دکتر چمن گلی
  • عنوان تب سوم
جناب آقای رشیدی
مطمئناٌ مدیریت  اثر بخش و توانمند توأم با تجارب برجسته و گرانقدر جنابعالی  ، موجبات ارتقاء فدراسیون ورزش­های رزمی را فراهم خواهد نمود.از درگاه حضرت سبحان ، تداوم تعالی و توفیق ، سعادت و سیادت جناب عالی را مسألت دارم
جناب آقای دکتر چمن گلی
با کمال مسرت انتصاب شایسته حضرتعالی را به عنوان “مدیرکل ورزش¬وجوانان استان آذربایجان غربی” ، که بحق از سرمایه های ارزشمند استان می باشید، صمیمانه تبریک عرض نموده، رجای واثق داریم که این انتخاب سرآغاز راهی پر امید به سمت دستیابی به قله های رفیع توسعه ورزش استان بوده و نوید بخش نشاط و تحرک جامعه ورزش استان خواهد بود. موفقیت و سربلندی شما و کلیه خدمتگزاران به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را از درگاه باریتعالی مسألت می نماییم.
نمایش قسمتی از متن در تب های مختلف نمایش قسمتی از متن در تب های مختلف نمایش قسمتی از متن در تب های مختلف نمایش قسمتی از متن در تب های مختلف نمایش قسمتی از متن در تب های مختلف

مطالب مهم سایت

مطالب مهم سایت

 

متن های خود را به راحتی هایلایت کنید و به این استایل که مورد علاقه شماست در بیاورید

درباره admin

یک نظر

  1. با سلام انتصاب آقای دکتر رشیدی را به عنوان رییس فدراسیون رزمی تبریک عرض می نماییم

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*